Vítejte Křesťanská Škola Jana Husa

Křesťanská škola plně akreditovaná ACSI, zařazená do sítě škol Ministerstva školství, mládeže a tělovychovy. Materiály pro učitele DUMy. Prosba o praktickou pomoc. Pro rodiče a žáky. Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol. Prevence sedavého chování a podpora pohybové aktivity adolescentů pomocí intervence založené na sociálních normách. Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jednorozeného syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný. Http www.bongobrno.cz. 1 04 2018 000. Bezpeč.

OVERVIEW

This web site krestanskaskola.cz currently has a traffic classification of zero (the lower the more users). We have explored zero pages inside the site krestanskaskola.cz and found four websites referring to krestanskaskola.cz.

KRESTANSKASKOLA.CZ RANKINGS

This web site krestanskaskola.cz has seen variant levels of traffic until the end of the year.
Traffic for krestanskaskola.cz

Traffic ranking (by month) for krestanskaskola.cz

Traffic ranking by day of the week for krestanskaskola.cz

Slovo života Vítejte v církvi Slovo života

Církev Slovo života je společenstvím lidí, kteří chtějí svou víru žít opravdově. Měřítkem naší víry je Bible a centrem nádherná osoba Ježíše Krista. Jako následovníci Ježíšova učení chceme žít podle Jeho největšího přikázání, milovat Boha a lidi kolem sebe. Bohoslužby církve Slovo života můžete navštívit nejen v Brně, ale také v dalších šesti městech. Na dalších místech máme také misijní stanice. Anebo internetového televizního vysílání TV7.

WHAT DOES KRESTANSKASKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of krestanskaskola.cz Mobile Screenshot of krestanskaskola.cz Tablet Screenshot of krestanskaskola.cz

KRESTANSKASKOLA.CZ HOST

Our parsers detected that the main root page on krestanskaskola.cz took one thousand and ninety-seven milliseconds to load. Our web crawlers could not observe a SSL certificate, so we consider this site not secure.
149.62.150.80

WEBSITE IMAGE

SERVER OS AND ENCODING

I revealed that this website is weilding the Apache/2.2.15 (CentOS) operating system.

Vítejte Křesťanská Škola Jana Husa

DESCRIPTION

CONTENT

This web site krestanskaskola.cz had the following in the web site, "Křesťanská škola plně akreditovaná ACSI, zařazená do sítě škol Ministerstva školství, mládeže a tělovychovy." We noticed that the website stated " Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol." It also said " Prevence sedavého chování a podpora pohybové aktivity adolescentů pomocí intervence založené na sociálních normách. Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jednorozeného syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný."

VIEW SIMILAR WEBSITES

kresťanske filmy

POSLEDNÉ NAJNOVŠIE PRIDANÉ VIDEA A OSTATNÉ SÚBORY. Rozvod a opětovny sňatek - Vaclav Koplik. Lunarni soboty, Biblicke odpovedi, Victor Gill. Pravy dar Ducha a padělek, V. 5 Velky spor a vyšetřujici soud a bezhřišny. Dve vojny jeden nepriateľ - Randy Skeete. 4 Je čas dokončit dilo - Jeremiah Davis. Co uči duch prorocky o Třibeni Božiho lidu. Zakon a smlouvy v Galatskym kap 3. Ezau bol adventista Interview - Randy Skeete.

Vitajte Kresťanské centrum

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly. You are missing some Flash content that should appear here! .

Kresťanské filmy

Táto stránka je zameraná hlavne na kresťanské filmy. Časom tu budú pribúdať odkazy na filmy dabované, ale aj v pôvodnom jazyku s titulkami. Práce na stránke momentálne pozastavené do odvolania. Keď budem mať viac času na tento projekt, budem sa mu venovať.

Krestanskegymnazium.cz

Škola jako cesta, ne cíl. Přijímací zkoušky a Den Země. Pedagogická rada a třídní schůzky. 102 00 Praha 10 - Hostivař. Sexta navštívila ve dnech 5. února 2018 Terezín, více zde. Druhý týden v lednu byla prima B na lyžáku - více zde.

Kresťanské tlačené časopisy na jednom mieste Krestanskemedia.sk

Všetky kresťanské filmy s náboženskou tématikou pokope online. Nájdete tu krestanské filmy dabované, ale v pôvodnom znení. Dialóg CIRKEV alebo ZDRUŽENIA? Názov tejto besedy sme zvolili celkom zámerne tak trochu provokačný a nie porovnávajúci. Možno niekomu príde takým aj zloženie besedujú cich bez odporcov občianskych združení. Veríme, že čítať viac.